Тіркелу
   Резидент РК
   Сгенерировать пароль
Пароль прийдет на указанный Email адрес
Алға
Кері қарай
Тіркелу
 

Возможности после регистрации:

Сможете задавать вопросы руководителям госорганизаций и получать на них ответы, получите доступ к документам для скачивания.


Сможете пользоваться дополнительными сервисами: участвовать в онлайн-конференциях, читать блоги, оставлять отзывы к госуслугам и оценивать качество их оказания.


В случае подписки на новости, получите информацию о всех событиях на свой E-mail.

По вопросам работы интернет - ресурса просим обращаться по телефону: 8 (7292) 42-83-32
Жеке кабинет

Алқабилер, медиаторлар


Алқабиге кандидаттар тізімі

Ақшұқыр

  Тегі,аты,әкесінің аты

Туған күні,аты,жылы

  Мекен-жайы

1

Битимова Роза Жексенбаевна

28.11.1978

Б.Сәрсенов көшесі,  № 32

2

Бекова Гүлмира Саутовна

07.01.1987

Жаңа қоныс көшесі, № 19

3

БисенғалиГүлмира  Бисенғалиқызы

23.11.1988

Жаңа қоныс көшесі, № 91

4

Темирханов Калмурат Элбиханович

06.11.1988

Б.Сәрсенов көшесі,  № 34

5

Ермуханова Иваш

23.03.1956

Б.Қожашова көшесі, № 334

6

Кошанова Алтын Сартбековна

01.03.1973

Ө.Нұрбаев көшесі, № 73

7

Шыгысова Гулзия Сайлауовна

12.02.1990

Ә.Қожабергенов көшесі,№ 43

8

Садвакасова Газиза

08.09.1983

Ә.Қожабергенов көшесі, №11

9

Куатбаева Зоя Бисенгалиевна

10.08.1976

Қ.Бекжанов көшесі, № 49

10

Бекмагамбетова Айжан Урумбаевна

02.06.1971

Ж.Қазиев көшесі

11

Ташенова Мейрамкуүл Ақбергенқызы

08.03.1975

Учаске  № 205

12

Сатканбаева Ардак Әлімжановна

27.01.1976

Ө.Нұрбаев көшесі, № 115

13

Жулабаева  Ханбиби

13.07.1960

3-квартал, № 20

14

Шуакбаева Гульнар Нурлыбаевна

23.01.1976

Ө.Нұрбаев көшесі, № 47

15

Бекибаева Балбиби Саурабаевна

01.01.1964

Б.Қожашова көшесі, № 18

16

Досекенов Нұрберген Бегалыұлы

28.09.1990

М.Түйешиев көшесі, № 36

17

Наурыз Тоқташ Ретайқызы

02.12.1974

Б.Қожашова көшесі, № 15

18

Утебаева Гулнар Кушеновна

14.01.1964

Б.Қожашова көшесі, № 61

19

Картбаева Гулзира Балтабаевна

20.07.1971

Учаске № 143

20

Дуйсенбаева Акерке Кайргалиевна

26.07.1984

Ө.Нұрбаев көшесі, № 94

21

Машырыков Жумат Сагидуллаұлы

27.07.1961

Ө.Нұрбаев көшесі, № 46

22

Копашова Аманкул Сабырхановна

24.05.1964

Ә.Қожабергенов көшесі,№ 32

23

Арызгулова Алтынгул Дюсембековна

07.02.1961

Ө.Нұрбаев көшесі, № 39

24

Ермукашева Гулзипа Сатпековна

14.01.1970

Жаңа- қоныс көшесі, № 27А

25

 Рысбай  Ерлан  Абуғалиұлы 

09.10.1979

Б.Сахиева көшесі, № 39

26

Ораз Меңдігүл Ермекбайқызы

27.07.1979

Ж.Қазиев көшесі, № 1

27

Саденова Маржангүл  Алуадиновна

04.03.1968

3-квартал, № 112

28

Азмагамбетова Раушан Сабитовна

08.09.1987

Ақжол көшесі, № 26

29

Култумаев Сатим Баулибаевич

29.10.1961

Б.Сахиева көшесі, № 273

30

Данабаев Нуркожа Нурланович

14.06.1989

Ғ.Айдаров көшесі, № 7/2

Баутин ауылы және оған қарасты Аташ елді мекені бойынша 2016 жылға алқабиге кандидаттардың тізімі


  Тегі, аты, әкесінің аты

Туған күні, айы, жылы

Тұрғылықты жері

1

Сатимова Айнур Кайрмухановна

 23.05.1980

Түпқараған ауданы, Аташ елді мекені, Зауыт №8

2

Елеусинова Гульмира Серкебаевна

03.07.1978

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы, Күржіманұлы №4

3

Аманова Сырга Нурбергеновна

02.12.1959

Түпқараған ауданы,  Аташ елді мекені, Жангелдин №15

4

Асанова Улжан Кудайбергеновна

03.02.1975

Түпқараған ауданы, Аташ елді мекені, Өскінбаев №12

5

Байжан Гулдана Ершорақызы

05.05.1979

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы , 8 наурыз №2

6

Нұрғабылұлы Қанат

19.06.1984

Түпқараған ауданы,  Аташ елді мекені,  Ақсамбаев №21

7

Балмуханова Майра Найзабековна

02.12.1969

Түпқараған ауданы, Аташ елді мекені,  Жангелдин №45

8

Бозанов Нурбек Кармысович

19.02.1975

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы, Водовской №12/1

9

Догдырбаев Ерболат Куралович

02.09.1979

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы, Саудабаев №40

10

Досымов Еркин Дуйсенович

10.11.1972

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы, Күржіманұлы №32

11

Ельгонов Жандарбек Догдырович

14.10.1966

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы, Дубский №40

12

Ескалиева Орынгул Жолымбековна

19.08.1963

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы, Дубский №26/1

13

Жетегенова Сагира Тажигалиевна

16.04.1963

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы , Оразбаев №15

14

Жубауова Алтынгул Кожагелдиевна

09.07.1983

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы, Водовской №7

15

Изтлеуова Амангул Күмісбайқызы

13.03.1971

Түпқараған ауданы, Аташ елді мекені, Жангелдин №9

16

Ерменова Бактыгул Оралхановна

01.01.1962

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы, Матаев №6

17

Асауов Кощы Жиенбаевич

13.01.1966

Түпқараған ауданы, Аташ елді мекені, Тау №33

18

Бекбергенов Нурболат Жанбирбаевич

16.03.1977

Түпқараған ауданы, Аташ елді мекені, Ақсамбаев №15

19

Джартыков Серик Какимович

09.01.1972

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы, Дубский №26

20

Жангараев Аманкос Доржигулович

27.01.1964

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы, Қошақбаев №15

21

Ақжігітова Улмекен Мыратбаевна 

10.03.1983

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы, Саудабаев №49

22

Ержан Нұрия Көңілімқосқызы

02.09.1978

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы, Саудабаев №22

23

Агланов Назар Шамшенович

28.09.1971

Түпқараған ауданы, Баутин ауылы, Күржіманұлы №1/2

24

Алекеева Нагима Жигангалиевна

10.04.1978

Түпқараған ауданы, Аташ елді мекені, Өскінбаев №29

25

Нуржауов Азат Исаевич

02.09.1984

Түпқараған ауданы, Аташ елді мекені, Ақсамбаев №36

26

Кенжебаева Замзагул

29.10.1961

Түпқараған ауданы, Аташ елді мекені, Жангелдин №36

27

Өрбісін Гулжиһан Мекеқызы

01.02.1968

Түпқараған ауданы, Аташ елді мекені, Зауыт №12

28

Мухамедиярова Шара Куракбаевна

09.09.1969

Түпқараған ауданы, Аташ елді мекені Зауыт №41

29

Хайсағалиева Римма Избаевна

15.02.1962

Түпқараған ауданы, Аташ елді мекені, Өскінбаев №28

30

Тасболатов Амантай Қыдырұлы

22.04.1964

Түпқараған ауданы, Аташ елді мекені, Тау №36

Қызылөзен селосы бойынша алқабилер тізімі


 Тегі, аты, әкесінің аты

 Туған күні,айы, жылы

Тұрғылықты жері

1.

Сағындықов Саят Турарбекович

06.11.1974

Қызылөзен селосы Шарай көшесі №4/2

2.

Аташ Жамила Құрақбайқызы

26.08.1978

Қызылөзен селосы Шарай көшесі №8/1

3.

Абилов Талапбай Суйенишович

18.07.1974

Қызылөзен селосы Шарай көшесі №8

4.

Балтабаев Съезд Қартбайұлы

18.04.1970

Қызылөзен селосы Шамшырақ көшесі №18/1

5.

Жангужаев Туменбай Аралбаевич

15.09.1963

Қызылөзен селосы Шамшырақ көшесі №8

6.

Дүйсеева Калбиби Каржаубаевна

17.09.1975

Қызылөзен селосы Шамшырақ көшесі №30

7.

Шаңытов Айболат Есжанович

19.08.1971

Қызылөзен селосы І.Нысанбаев  көшесі №25

8.

Әбуов Ержан Туймегулович

27.08.1974

Қызылөзен селосы Д.Бердібеков көшесі №30

9.

Медеуова Курен Сапаевна

18.03.1961

Қызылөзен селосы Д.Бердібеков көшесі №18/2

10.

Нургалиев Аман Сайынович

13.11.1972

Қызылөзен селосы Д.Бердібеков көшесі №2

11.

Таңбай Ғалым Абылұлы

30.10.1971

Қызылөзен селосы Шамшырақ көшесі №2

12.

Матибаев Наурыз Сайлауович

01.03.1973

Қызылөзен селосы Д.Бердібеков көшесі №11/2

13.

Бөлей Бердіхан Айдарбаевич

18.07.1968

Қызылөзен селосы Шарай көшесі №10

14.

Туйебаев Мереке Молдабекович

01.05.1974

Қызылөзен селосы С.Сисенбаев көшесі №22/1

15.

Салахеденова Жанна Салахеденова

26.03.1970

Қызылөзен селосы І.Нысанбаев көшесі №9

16.

Бозатов Расул Жолболдиевич

14.11.1973

Қызылөзен селосы І.Нысанбаев көшесі №6/1

17.

Нургуатова Наташа Карловна

23.12.1963

Қызылөзен селосы С.Сисенбаев көшесі №8

18.

Тайлақова Замзагул Далубаевна

31.07.1967

Қызылөзен селосы І.Нысанбаев көшесі №1/1

19.

Сатиманов Темиргали Коляевич

03.08.1975

Қызылөзен селосы Шамшырақ көшесі №2

20.

Оразбекова Назира Рахимовна

05.03.1977

Қызылөзен селосы Шамшырақ көшесі №19/1

21.

Құмар Асхат

01.01.1960

Қызылөзен селосы Шамшырақ көшесі №21

22.

Туйебаев Кадирбек Молдабекович

16.12.1975

Қызылөзен селосы  Жаңаауыл көшесі №21

23.

Оразова Тамара Избергеновна

20.12.1972

Қызылөзен селосы І.Нысанбаев көшесі №10

24.

Изимбергенова Майрамкул Абдуллаевна

11.07.1965

Қызылөзен селосы І.Нысанбаев көшесі №5/1

25.

Боранқұл Сүйіндік Маденұлы

25.02.1971

Қызылөзен селосы І.Нысанбаев көшесі №22

26.

Ескалиева Жанилсин Муханбеденовна

12.12.1961

Қызылөзен селосы  Жаңаауыл көшесі №4

27.

Қонақбаев Бүркітбай Ақтанұлы

05.07.1963

Қызылөзен селосы І.Нысанбаев көшесі №20/1

28.

Избасаров Жасбуын Сайынович

30.01.1974

Қызылөзен селосы Д.Бердібеков көшесі №2

29.

Утебалиева Венера Жексембаевна

25.05.1968

Қызылөзен селосы С.Сисенбаев көшесі №16/3

30.

Булеева  Айгул Айдарбаевна

05.01.1972

Қызылөзен селосы С.Сисенбаев көшесі №18

Таушық ауылы бойынша

2016 жылға алқабиге кандидаттардың  тізімі


Р/с

Тегі, аты, әкесінің аты

Туған күні, айы, жылы

Тұрғылықты жері

1

Жамишова Гулзира Онашовна

07.07.1969ж

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы,Ардагерлер,№9

2

Баянова Алмагуль Ерболатовна

  29.12.1975ж

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, С.Әбдірахманов, №24

3

Даулетярова Эльмира Сәбитқызы

13.05.1978ж

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, Нұрбаулы-Тұмсық, №42

4

Койшыбаева Жиде Бердиевна

01.03.1965 ж

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы,А.Тілеуұлы,№28

5

Утемуратов Куаныш Утемуратович

15.07.1969 ж

Түпқараған ауданы,Таушық  ауылы, А.Тілеуұлы, №41

6

Кульмырзаева Гулшат Ералиевна

20.01.19870ж.

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, А.Тілеуұлы, №13

7

Қаражанова Маржан Қойлыбайқызы

30.09.1963ж.

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, Т.Балтабасұлы,  №7\2

8

Жайлиева Жазылхан Өтелгенқызы

19.05.1964ж.

Түпқараған ауданы,Таушық ауылы, Ардагерлер №4 – 9

9

Утебаева Жансая Мырзалықызы

13.06.1986ж

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, Т.Балтабасұлы, №13

10

Утебаев Балтабек Мажилисович

24.08.1984ж

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, Т.Балтабасұлы, №13

11

Бозбан Саянна Қадірбайқызы

18.01.1981ж

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, Х.Елмуханбетов, №23

12

Мулкибаев Сакан Едилбаевич

05.02.1965ж.

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, Қ.Жұбайұлы, №23

13

Адыров Меделбай Нұржанұлы

29.11.1955ж.

Түпқараған ауданы,Таушық ауылы, Х. Елмұханбетов, №26

14

Бимырзаев Юсуп Ибрайымұлы

12.12.1958ж

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, С.Әбдірахманов, №36

15

Баян Айболат

10.01.1986ж.

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, Қ.Жұбайұлы,  №11

16

Зархунов Бекасыл Лыйасович

28.12.1983

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, С.Әбдірахманов, №1

17

Изтурганова Акмарал Айткуловна

27.04.1971ж.

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, С.Әбдірахманов,№21

18

Бимаганбетов Иса Кылышбекович

15.10.1976ж

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы,Т.Қағазов ,№28

19

Өтепқалиева Нұрсұлу Құмарғалиқызы

  21.01.1964 ж

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы,Ардагерлер, №24

20

Утебаева Жамал Балкасымовна

02.12.1962ж.

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы,  Т. Қағазов, №13

21

Жақсылықова Айгул Алиаскаровна

02.02.1980ж

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, Т.Балтабасұлы, №9\1

22

Исабаев Ерген Орынгалиевич

18.09.1979ж.

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы,  Нұрбаулы Тұмсық ,№6

23

Танжариков Реннат Борисович

21.01.1986ж

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы,Т.Балтабасұлы,№1

24

Шаудирбаев Габит Нургалиевич

27.11.1966ж.

Түпқараған ауданы, Таушық  ауылы, Қ.Жұбайұлы,№15\2

25

Бекмаганбетов Нургали Тлегенович

03.01.1982ж.

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы,  Т. Қағазов, №4

26

Мамбетова Анар Жумысбековна

14.08.1981ж.

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, Қ.Жұбайұлы,№12\2

27

 Сүйеубаев Танатар Туралханович

18.06.1985ж.

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, Ардагерлер көшесі, №14

28

Шаригатов Галымжан Хамитович

19.03.1989ж.

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы,Қ.Жұбайұлы,№6\1

29

Рисбаева Алия Зинеловна

27.03.1968ж

Түпқараған ауданы, Таушық  ауылы, С.Әбдірахманов , №4

30

Медиманова Айгуль Шахабековна

19.12.1979 ж

Түпқараған ауданы, Таушық ауылы, С.Әбдірахманов көшесі, №19

Сайын  ауылы  бойынша  алқабиге  кандидаттардың

Тізімі


Аты-жөні,тегі

Туған күні,айы,жылы

Тұрғылықты  жері

1

Бокаева  Жұлдыз  Зиватдиновна

26.09.1979ж

Б.Қарайшық  №27

2

Тегісбаева  Жазира

13.05.1972ж

Б.Қарайшық  №37

3

Избасова  Гулдана Урынбасаровна

17.02.1986ж

Н.Есетов  №53

4

Енсегенова Алмагул

06.10.1970ж

Ж.Шахшабасов № 20

5

Қарабасова Ақкүріш

21.09.1962ж

А.Бекенжанов  № 67

6

Жеткизгенова Сәуле  Тынышбаевна

02.02.1973ж

Б.Қарайшық  № 37

7

Коянбаева  Алия  Бауржановна

13.07.1986ж

3 квартал № 41

8

Байбозова Қымбат  Балғабаевна

04.01.1992ж

А.Бекенжанов № 67

9

Кибасова  Гулмира  Кулданбаевна

27.01.1975ж

Н.Есетов  № 47

10

Андирасинова Лимма  Козыбаевна

30.03.1988ж

Ж.Шахшабасов № 36

11

Маханова  Замзагул Нагашыбаевна

18.04.1985ж

4 квартал № 366

12

Дюсенбаева  Ермек

05.05.1948ж

Елубаев № 41

13

Коптлеу Сәуірбай Сенбайұлы

17.02.1944

Н.Есетов №26

14

Набиева  Мунара  Кожаевна

23.02.1980ж

М.Елубаев № 64

15

Сатова  Баян  Магзамбаевна

31.12.1975ж

1 квартал  №9

16

Избенова  Айгул Шаулекеновна

08.03.1966ж

4 квартал № 1060

17

Абыева Гулзира  Базарбаевна

04.02.1974ж

Шахатов № 56

18

Байбекова  Жанылкан Кариполдановна

09.09.1960ж

А.Бекенжанов №73

19

Такабаева  Гулзира  Рахановна

30.07.1976ж

Елубаев  № 91

20

Кенжебаева  Жаркынгул Калдыбаевна

08.07.1984ж

Н.Есетов  № 28/1

21

Шахимова  Тұрдаш  Жорғынқызы

05.05.1951ж

Тумышев № 294

22

Бекибаева  Галия  Китабаевна

05.01.1956ж

Елубаев № 2/1

23

Торегалиева Шолпан  Торегалиевна

01.01.1959ж

Есетов  № 68

24

Утегенов  Айтуар  Оспанович

14.10.1946ж

Жақауов №45

25

Әлімбаев Кизанбай

28.01.1955ж

Есетов  №35

26

Айткалиев  Калдыкожа  Айткалиевич

05.12.1955ж

Есетов №81

27

Жолбергенов  Назаркелді

04.02.1949ж

Есетов № 70

28

Кенбаева  Отебике  Демегеновна

27.01.1957ж

Шахатов № 20

29

Изгалиев  Мыңбай Кобланович

30.11.1957ж

Бекенжанов №58

30

Карайшиков Махабод Атоевич

28.01.1951ж

Бекенжанов №39

Форт-Шевченко қаласы бойынша 2016 жылға алқабиге кандидаттардың тізімі

Тегі, аты, әкесінің аты

Туған күні, айы, жылы

Тұрғылықты жері

1

Серикбаев Бакытжан Сундикович

20.12.1971

Түпқараған ауданы, Форт-Шевченко қаласы, М. Әбдіхалықов №19

2

Жолдыбаев Еркенгали Косайевич

24.09.1974

М. Әбдіхалықов №48

3

Тажибаева Жумагуль Жаксылыковна

10.04.1973

М. Әбдіхалықов №37

4

Калданов Малик Сералиевич

08.12.1981

М. Әбдіхалықов №36/2

5

Кемелов Даурен Сагингалиевич

26.11.1982

М. Әбдіхалықов №63

6

Сактаганов Нуржан Кобыланович

25.06.1981

М. Әбдіхалықов №47

7

Каргабаев Тенелген Сарсенкелдиевич

21.12.1985

М. Әбдіхалықов №35

8

Берікұлы Руслан

12.11.1989

М. Әбдіхалықов №26

9

Нураханова Гулмира Ерсайыновна

02.06.1986

М. Әбдіхалықов №24

10

Төлемағанбетов Серік Мырзағалиұлы

17.04.1979

М. Әбдіхалықов №20

11

Калымбетова Индира Танатаровна

26.11.1976

М. Әбдіхалықов №2/2

12

Сатимова Алма Тимуровна

03.10.1987

М. Әбдіхалықов №11

13

Ниязов Орынгали Абишович

28.06.1974

М. Әбдіхалықов №19

14

Джалгасбаева Орынгул Курмангазиевна 

20.05.1986

М. Әбдіхалықов №42

15

Жылқыбайұлы Жарас

14.06.1987

М. Әбдіхалықов №44

16

Ерменов Рамазан Жолдыевич

19.04.1989

Б. Маяуұлы №6

17

Сүлейменов Ғани Сүлейменұлы

18.07.1986

Т. Әлиев №2/4

18

Жолдасбаев Сагидолла Курмангалиевич

16.09.1985

Т. Әлиев 3/4

19

Амандық Рысбай Амандықұлы

07.06.1988

Ж. Мыңбайұлы №1

20

Балтабаев Еламан Икембаевич

13.02.1984

Ж. Мыңбайұлы №12

21

Желтыбаева Тынышдык Достумеровна

10.09.1985

Ж. Мыңбайұлы №5

22

Джартыкова Рыскул Какимқызы

26.02.1985

Ж. Мыңбайұлы №83

23

Дощимова Жемисхан Каратоновна

27.06.1988

Ж. Мыңбайұлы №108

24

Мадибаева Гулзада Наримановна

04.09.1984

Ж. Мыңбайұлы №87

25

Далиев Демеген Бакытович

22.11.1979

Ж. Мыңбайұлы №99/1

26

Демеуов Берик Нургелдиевич

14.11.1976

Ж. Мыңбайұлы №50

27

Нұрболатқызы Гүлназ

02.08.1984

Ж. Мыңбайұлы №71

28

Ғабит Алмагул Теміркалиқызы

19.07.1988

Ж. Мыңбайұлы №66/2

29

Култумаева Салтанат Балтабаевна

26.03.1989

Ж. Мыңбайұлы №63

30

Сисенбайқызы Эльмира

03.08.1988

Ж. Мыңбайұлы №32

31

Садиков Ерболат Умиршинович

17.02.1982

Жамбыл №13

32

Енсепов Марат Канатбаевич

21.12.1979

Жамбыл №68

33

Козыбагарова Гульсагида Аяшовна

10.04.1987

Жамбыл №16

34

Бупежанова Эльмира Темирбаевна

22.10.1988

Жамбыл №28

35

Аманиязова Гульзия Сериккалиевна

04.02.1988

Жамбыл №10

36

Бекшеев Амалбай Саркенович

07.09.1975

Қызылбаев №69

37

Кызылгулова Гулзия Сайыновна

05.05.1985

Қызылбаев №44

38

Каниев Еркебулан Кенжегалиевич

26.06.1985

Қызылбаев №4

39

Айткулова Умит Кенжетаевна

26.11.1977

Қызылбаев №37

40

Отарбаев Сабит Бурабайұлы

11.02.1982

Қызылбаев №26

41

Калымбаев Асылбек Бактыгалиевич

21.05.1984

Қызылбаев №39

42

Бозан Нүрия Қармысқызы

19.11.1977

Қызылбаев №30

43

Борашев Габит Доктырбаевич

26.06.1979

Жамбыл №43

44

Сатова Назым Сарсенгалиевна

11.02.1977

Ш. Еркеғұлов №53

45

Оралбаева Гульнур Утепбергеновна

18.06.1989

Ш. Еркеғұлов №18

46

Бралиева Гульфарида Амангелдиевна

20.07.1977

Ш. Еркеғұлов №3

47

Акбергенов Габит Сарсенович

14.10.1985

Ш. Еркеғұлов №32

48

Санбаева Гүлнар Әбдіреймқызы

24.02.1980

Ш. Еркеғұлов №5/4

49

Аралова Турсынгул Жумагалиевна

27.01.1978

Ш.Еркеғұлов №48

50

Коктауова Айгул Кемелхановна

01.01.1986

Ш. Еркеғұлов №34


«Түпқараған ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі кәсіпқой емес медиаторлар тізімі

А.Т.Ә.

Туылған күні

Елді мекен атауы

Лауазымы

Медиация өткізу тілі

Медиация өткізу процесі

1

Ерменова

Бақтыгүл

01.01.1962ж

Баутин ауылы

Мұғалім

Қазақ тілі

Азаматтық іс

2

Сүйесін Хадиша Майшақызы

27.01.1959ж

Баутин ауылы

Мыңбаев мектеп –гимназия-сының директоры

Қазақ тілі

Азаматтық іс

3

Күзембаев Аман Жумашович

01.04.1948ж

Форт-Шевченко қаласы

Жеке кәсіпкер

Қазақ тілі

Азаматтық іс

4

Ибраева Гүлнар

29.07.1956ж

Е. Өмірбаев орта мектебінің директоры

Қазақ тілі

Азаматтық іс

5

Берішбаева Айна Шотанқызы

23.02.1968ж

Форт-Шевченко қаласы

Е. Өмірбаев орта мектебінің оқу ісінің меңгерушісі

Қазақ тілі

Азаматтық іс

6

Куспанова Аккумис Жубановна

17.06.1958ж

Форт-Шевченко қаласы

«Құлыншақ» б/б директоры

Қазақ тілі

Азаматтық іс

7

Қарғабай Рафаэль

Сиғалиұлы

13.07.1967ж

Форт-Шевченко қаласы

Мәдениет үйінің директоры

Қазақ тілі

Азаматтық іс

8

Муналов Умир Муканович

27.01.1957ж

Форт-Шевченко қаласы

Түпқараған ауданы электр жүйесінің ТҚ инженері

Қазақ тілі

Азаматтық іс

9

Дүйсеева Қалбиби Қаржаубаевна

17.09.1975ж

Қызылөзен селосы

жұмыссыз

Қазақ тілі

Азаматтық іс

10

Салахеденова Жанна Жабеловна

26.03.1970ж

Қызылөзен селосы

Диспечер

Қазақ тілі

Азаматтық іс

11

Қонақбаев Бүркітбай Ақтанұлы

05.07.1963ж

Қызылөзен селосы

«Қарағантүбек» ЖШС директоры

Қазақ тілі

Азаматтық іс

12

Тойшыманова

Асия Кенишбаевна

11.12.1959ж

Қызылөзен селосы

Психолог, мұғалім

Қазақ тілі

Азаматтық іс

13

Беркімбай Гүлшат Күшікбайқызы

08.03.1969ж

Қызылөзен селосы

мұғалім

Қазақ тілі

Азаматтық іс

14

Сағатов Күшікбай

15.03.1939ж

Таушық селосы

зейнеткер

Қазақ тілі

Азаматтық іс

15

Нургазиева Зульфара Хайруллаевна

11.08.1961ж

Таушық селосы

Шахта орта мектебінің мұғалімі

Қазақ тілі

Азаматтық іс

16

Қосуақов Рысхан

11.03.1949ж

Таушық селосы

Зейнеткер

Қазақ тілі

Азаматтық іс

17

Сегизбаева Муса

22.09.1945ж

Таушық селосы

Зейнеткер

Қазақ тілі

Азаматтық іс

18

Байсегизова Гүлзира Есқуатовна

07.10.1960ж

Таушық селосы

Шахта орта мектебінің мұғалімі

Қазақ тілі

Азаматтық іс

19

Мулкибаев Сакан Едилбаевич

05.02.1965ж

Таушық селосы

«Таушық а/ш» ЖШС-нің директор орынбасары

Қазақ тілі

Азаматтық іс

20

Мурабек Сания

15.03.1955ж

С.Шапағатов селолық округі

Село әкімшілігінің әлеуметтік қызметкері

Қазақ тілі

Азаматтық іс

21

Қасымова Күляш

18.05.1950ж

Ақшұқыр селосы

Каз Транс Газ Аймақ мекемесінде- бақылаушы, Нұр Отан партиясының- төрайымы

Қазақ тілі

Азаматтық іс

22

Оразов Амандық

17.08.1948ж

С.Шапағатов

с/округі

№1 мектеп-лейцейінің шахмат үйірмесінің жетекшісі

Қазақ тілі

Азаматтық іс




         


Ақпараттық ресурстар
Қазақстан Республикасының Үкiметi www.government.kz
Қазақстан Республикасының Премьер-министрі www.primeminister.kz
Қазақстан Республикасының Парламенті www.parlam.kz
ШЖҚ МКК«Түпқараған аудандық орталық аурухана» http://tupkaragan-crb.kz/kz
Ақшұқыр мектеп-лицейі http://akshukurml.kz/
Түпқараған аудандық мәслихатының ресми интернет- ресурсы http://tupkaragan.openproject.kz/
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық соты http://mng.sud.kz/rus/sub/tupkaragan
"Түпқараған аудандық жастар ресурстық орталығы" КММ http://tupkaragan-zhastar.skom.kz/index.php/kz/